Deepcool CH260 WH | White | Micro ATX | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH260-WHNGM0-G-1
- Saadavus: 5
-
76€
Deepcool CH260 WH | White | Micro ATX | ATX PS2
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 5.89 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 5.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| Plastic (No PET) | 118.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CH260 WH |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | Mini-ITX/Micro-ATX/Micro-ATX (Rear Connector) |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







